EBA 2016 – WHAT WAS DIS?

IMG_3408

EESTI BLOGIAUHINNAD. MIS ASI SEE OLI?

Ma kirjutan eesti keeles, sest see jutt käib eelkõige Teile mu armsad kallid peopleee, kes te seda blogi loete, vaatate ja kes te minu poolt hääletasite ilma, et ma sellest midagi teadnud oleks! Kui aus olla, siis ma olen siiani nii hämmingus, et ei teagi kust alustada haha.

Nädal aega tagasi kutsus @liisaleetma mind endaga blogiauhindadaele kaasa, et lihtsalt tsekkida mis toimps. Ausalt öeldes ma ei tea eesti blogimaastikust väga palju ja ei olnud isegi kuulnud sellest üritusest. Mõtlesin et vapsee, why not, muidugi tulen kaasa!

Me jäime üritusele tund aega hiljaks ning auhindade jagamine oli kohe kohe algamas. Me võtsime veinid ja läksime hoopis photoboothi pilte tegema. Ja what happens? Esimese pildi ajal kuuuleme “Ja aasta parim ilublogija on *trummipõrinnnn…nnnn* LIISA LEETMAAAAAA… otse photoboothist”.  Shokiseisundis, Liisa jooksis välja, mina jooksin välja, õnnitlesime, kallistasime, jooksime photoboothi tagasi. Liisa polnud kuskile kandideerinud ja ei osanud arvatagi, et saab ilublogijate esikoha – palju freakin õnne, babeeeee!

Läksime photoboothi tagasi, hakkasime uuesti pilte tegema jaaaa kuuuleme “Eesti blogiauhindade parima fotoblogi kolmas koht läheb… INNA KOVALJOVALEEE”.

EEE, MIDA, MISASJA? WHAT THE HELL? Mina, kelle blogi on 3 kuud vana/noor? Kes ma ei teadnud sellest üritusest mitte midagi ja ei olnud ennast kuskile kirja pannudki? Mina sain auhinna? Kolmanda koha? Sooo many questions ja ainult üks answer – see on PARIM, nagu tõesti FREAKIN kõige parem kingitus ja kõige suurem motivatsiooni booster, mida te mulle teha oleks saanud. Ma olen siiralt tänulik igale ühele teist, armsad inimesed, kes te arvasite, et minu blogi on Teie hääli väärt. SO MUCH LOVE!

IMG_3356

IMG_3426

See esimene photoboothi pilt LITERALLY ongi see hetk kui me kuulsime Liisa nime ja jooksime mõlemad kabiinist välja haha

IMG_3406

2S8A8807

2S8A9264

IMG_0340

2S8A9269

Mega-awesome tujus läksime tüdrukutega celebratima Populari, hüppasime läbi Alan Walkeri secret peolt Olympic Park Casinost ja panime otse edasi Haapsalusse Cartooni partyle. Parim weekend üldse.

IMG_3358

IMG_3360

IMG_3363

 

Special thanks to @ Kristina Pärtelpeog, kes (tuleb välja) oli the woman selle taga, et mind hääletusele kirja panna. Love ya babe!

Jaaaa obviously check out this minivideo, mille Liisa kokku pani ja THANK YOU THANK YOU THANK YOU teile kõigile once again. Best weekend ever <3

_________________________________________________________________________________________________________________________

To my English readers. What happened here is that on Saturday me & Liisa decided to stop by Estonian Bloggers Awards, just to see what’s upppp. We crashed the party, had some wine, headed to photobooth and without even knowing it both ended up winning – Liisa got 1st place as Best Beauty Blog and I got 3rd place as Best Photo Blog. We never registered ourselves nor asked anyone to vote for us – we had no clue and no idea about this. It was SO unexpected, so cute and so freakin ah-mazingggg! This kind of love really is the greatest reward and motivation booster, so THANK YOU ALL LOVELIES.

FACEBOOK | INSTAGRAM | SNAPCHAT

2 Comments

  1. Kas saaksid öelda, mis huulepulk sul peal on (piltidel, videos)? Jaa palju õnne ka ! 🙂

    • Inna

      June 13, 2016 at 8:12 pm

      Tänksuuuud! Ma kasutasin Essence huulepliiatsit. Not sure, mis täpne toon võiks olla. Aga enamasti kasutangi huulepukade asemel huulepliitaseid – püsivad megakaua ja jätavad mõnusa mati tekstuuri:) x

Comments are closed.

© 2018

Theme by Anders NorenUp ↑

[instagram-feed]