BOOST YOURSELF FAM & GIVEAWAY

Optimized-IMG_8714

HELLO EVERYONE. Ma olen nii-nii kaua oodanud seda postitust jaa olen lihtsalt megaexcited, et see lõpuks ometi siin Teie ees on. Küsite miks?

Põhjus number üks. Olen algusest peale tahtnud teha mingit megaägedat postitust kogu meie Boost Yourself familyga, kuid see on täiega venima jäänud, sest kogu meie rahva kokku ajamine (eri linnadest/riikidest) on omamoodi ettevõtmine. Põhjus number kaks. Selle postituse lõpust leiate minu kõige esimese giveawaaay. Ja ma ei suuda oodata kuni keegi õnnelik minu kokkupandud megapacki omanikuks saab sest trust me, need auhinnad on ausalt megatuusad. Nii et veel kord jah-jah-jah ma olen ülimalt excited, et see postitus finally üleval on, ja saan seda kõike teiega sheerida. Seega let’s get started.

PS. Take part in my supermegaawesome GIVEAWAY – scroll down for English version.

Optimized-IMG_8716

BRÄND JA TOOTED. Boost Yourself on midagi enamat kui lihtsalt superfoodi blendid – it’s a lifestyle and people behind it. Kogu see teema algas eelmisel kevadel kui Boosti kutid (jah, justnimelt kutid) mulle esimesed pakid teele panid ja ma neid proovida sain. Kõik nende tooted – BALANCE, DETOX, WORKOUT ja CRUNCHY supertoidud ning YERBA MATE tee ei sisalda mitte mingit keemiat ja on pungil täis vitamiine ning kehale vajalikke aineid. Mis veel parem, kogu Boosti kraam on toodetud poiste mini-laboris Saaremaal – seega tegemist on meie oma Eesti brändiga. Kõiki Boosti blende saab lisada oma smuutidele, jogurtitele, müslidele, putrudele, pannukatele (you name it) ning kõigest 1-2 teelusikaga saate superbuustida ka kõige tavalisema toidukorra. How awesome is that.

Optimized-pjimage-3

Optimized-IMG_8710

BOYS. Nagu ülalpool mainitud on Boosti brändi taga kaks kutti – Sven ja Teet. Need tüübid on ühed kõige inspireerivamad ja motiveerivamad inimesed keda tunnen. Esiteks, on nad kahekesi püsti pannud eduka international tasemel  brändi – jah, Boosti tooted on omadega jõudnud Austraaliasse, Singapuri, Filipiinidele ja Kanadasse ja see on ju alles algus. Teiseks, kogu smuuti-teema pole ju tegelikult meeste värk. Aga they did it ja no lihtsalt megaaarespekt.
Optimized-pjimage-1

Optimized-IMG_8702

BOOSTBABES. Poiste kõrvalt on lahutamatu BoostYourselfi osaks kujunenud Boosti ambassadorid ehk boostbabes ehk lihtsalt meie – Josefine, Liisa, Nelery (aand me). Asi ei ole promos või snäppide-piltide postitamises meie sotsiaalmeedia kanalitesse. Boostist on saanud suur osa meie elustiilist and we’re living it. Ja obviouuusly ei ole kõik alati nii lilleline ning kõigil on oma ups and downs ja vahepeal (nagu näiteeks suvel) läheb healthy eluviis natuke rohkem käest ära, kuid sellepärast me olemegi olemas – to lift eachother up, pushida, motiveerida ja inspireerida nii ennast kui teisi. Hopefully it’s working?

Optimized-pjimage-1-1

Optimized-IMG_8712

Optimized-pjimage-2-1

Optimized-IMG_8719

Jaa nagu lubatud – siin on minu ESIMENEEE GIVEAWAAAY ja ma olen ülimalt õnnelik, et saan kellelegi teist ära anda supermegacooli auhinna, milleks on:

1) 3 DAY DETOX CHALLENGE TÄISVARUSTUS / 3 DAY DETOX CHALLENGE KIT  

DETOX blend, YERBA MATE tee, smuutipurk+ miniüllatus. NB challenge algab juba esmaspäeval!

2) ARHIIV8 FOTOPAKK – 12 PILTI OMAL VALIKUL / ARHIIV8 12-PHOTO PACK

3) KATVOS KAITSEKLEEBIS ARVUTILE / KATVOS MARBLE LAPTOP STICKER 

Loosis osalemiseks palun vastata selle postituse kommentaaridesse ühele kolmest küsimustest (loomulikult võib vastata ka kõigile): 1) mis on Sinu daily dose of motivation – quote, harjumus, instagrami konto – whatever it is 2) mis Sulle minu blogi juures meeldib või mida saaks paremaks muuta 3) milliseid postitusi võiksin tulevikus teha? Kindlasti ka oma kontakt – nimi ja instagram või email, et saaksin Sinuga võidu puhul ühendust võtta. Võitja loosin välja pühapäeval, 11. septembril kell 17.00. Paki saan üle anda Tallinnas käest kätte (teistesse linnadesse läheb Omnivaga). GOOD LUCK TO YA ALL.

ENGLISH: In order to take part in my giveaway simply answer one of the following: 1) what is your daily dose of motivation 2) what to do you like/dislike about my blog 3) what would you like to see in the future/what are your suggestions. Please leave your email or instagram so I can contact you. Winner will be announced on September 11th. And don’t forget to join us and take part in our 3 Day Smoothie Detox Challenge by BoostYourself

WINNERS ANNOUNCED HERE

Optimized-IMG_8718

Special thanks to ASTIEKS KOMFORT for hosting our lovely morning at their stunning store. Check out their Facebook and Instagram for more. 

Special thanks to Holger from ARHIIV8 for capturing our memories into beautiful polaroids. 

FACEBOOK | INSTAGRAM | SNAPCHAT

85 Comments

 1. 1) motivatsiooni-s-belive or not-jälgin kõiki teid boostbabes’id instagramis 🙂
  2) Meeldib ülimalt su blogi juures see motiveeriv tekst, mis on igas postituses kindlalt olemas, kasvõi pisike killuke midagi, mis suudab mu päeva alati paremaks muuta 🙂 Kujundus ja pildikvaliteet on ka loomulikult supeeeer! Kindlasti tee rohkem ja rohkem postitusi!
  3) trenni postitusi näiteks? ja toitumise…

  minu email: pahkel.kris@gmail.com

 2. Lahedad auhinnad tõesti, olen isegi mõelnud selle fotopaki tellimise peale, bookmarkside all ilusti see koht olemas(Y):)

  1) Minu daily dose of motivation on..sounds cheesy, aga mu elukaaslane, kes motiveerib mind iga päev olema parem inimene, kui ma olin eile, sest ta ise lihtsalt on nii hea inimene!
  2) Ilusad kvaliteetsed pildid ja muidugi estonglish, haha
  3) Lemmik nahahooldustoodete, meigitoodete postitusi, samuti kui oled filmi/sarja inimene, võiksid oma lemmikuid välja tuua.

  Kadi, e-mail kaditambaum@hotmail.com

 3. Minu daily dose of motivation on minu kahenädalane poeg. Vaatamata sellele, et unetunnid on tunduvalt vähenenud, on mul energiat rohkem kui muidu ja hea tuju garanteeritud kui seda väikest ilmaimet vaatan.
  Aga blogi on sul äge – alati palju ilusaid pilte ja kirjutad ka väga mõnusa vaibiga 🙂

  elinajoema@gmail.com

 4. Minu kõige suuremaks motivatsiooniks on minu kohe kohe 8kuuseks saav pisike plikatirts:) mulle meeldib su juures see,et sa teed reaalselt kõike naerusuil, koguaeg oled õnnelik ja rõõmus, see nakatab 😉 ja no su stiil on väga ilus, riided kõik mega stiilsed! Hahhaa, nagu pubekas räägin siin?? mulle meeldiks rohkem vlogi postitusi vaadata! Mulle väga väga meeldis wknd postitus, kuna käisin olin ka ise kohal siis pärast vandusin,et kurjam oleks võinud ise ka teha midagi nii lahedat? aga jah! Keep up the good work!
  Instagram: merilynkib

 5. 1. Minu daily dose of motivation on suursuur päike taevas iga hommik, kui seda pole siis panen päikse kaussi smoothie ja muude puuviljade/seemnetega ❤️
  2. Meeldib, et sa oled iga asja pärast üli entusiastlik ja ilmselgelt teed mida armastad ?? Muudaks, et oleks rohkem postitusi but as we all know quantity is not quality niiet võibolla on nii hea ✌️
  3. Nahahooldusest!!!

  Maibrit.voru@gmail.Com

 6. 1) Mul pole ühtegi kindlat asja, igapäev avastan midagi uut, mis mind motiveerib. Üldiselt aga inimesed, kes on leidnud midagi, mida nad armastavad ja inimesed, kes on õnnelikud ja ei lase ennast eriti millestki häirida. Samuti ka ilusad ilmad, sest on nagu lollus neid kasutamata jätta ning soov to be the best version of myself I can possibly be.
  2) Meeldib lihtsus ja siirus. Meeldib, et hoolimata sellest, et oled teatud ringkondades väga tuntud nimi, pole sa sellel lasknud ennast mõjutada ja meeldib see rõõm ja pühendumus, mis siit vastu särab.
  3) Võib-olla võiksid teha postitusi oma lemmikraamatutest, -filmidest ning nahahooldusest. Võib-olla sellestki, mis sind ennast motiveerib.

  Edu edaspidiseks!
  Alice – @masingalice

 7. 1. Minu daily dose of motivation on hommikuti kohvi joomine ja inimeste snappide vaatamine (kaasa arvatud sinu oma), kuna kui sa näed snapchatis ärgates, et mingid inimesed on juba aktiivsed ja jooksevad ringi, on busyd, siis tekib endal ka motivatsioon püsti tõusta ja enda tegemistega pihta hakata.
  2. Kuna ma olen su snapi pikalt jälginud, siis tean, et oled väga energiline inimene ning seda energiat on tunda ka sinu blogipostitustes, samuti ka positiivsust.
  3. Võiksid rohkem vloge tegema hakata ning toitumis postitusi oleks ka huvitav lugeda.

  instagram – kristinapiltjai

 8. Anything you come up with on alati põnev vaadata (! sest su piltidel on alati nii mõnus…vibe ja kvaliteet muidugi ka) ja lugeda, aga tahaks rohkem videosid 🙂

  e-mail: margit.metsallik@gmail.com

 9. Daily dose of motivation on hommikused joogaharjutused, mis kindlasti sisaldavad päikesetervitust ja peapealseisu. Lisaks mõned lemmik instakontode vaatamine – kui endal on motivatsioon maas, siis kellelgi teisel on seda kindlasti jagada!

 10. Dose of motivation: Be better than you were yesterday. Miks just see? See paneb mõtlema eilse üle- mis hästi läks, mis halvasti ja loomulikult mida TÄNA paremini teha!

  Paula: pkkaljula@gmail.com

 11. 1) Kõige lihtsam – mind motiveerivad inimesed, kes teevad asja mida nad armastavad. Sinna pürgin ise ka! Ja muidugi korralik trenn annab ka motti juurde edasi pushida. 2) Mulle meeldib su kirjutamisstiil, see on kuidagi nii vahetu, loeks nagu sõbranna kirjutatu. 3) Videosid-vloge kindlasti rohkem! Võib-olla endast rohkem, miks sa ülikoolis just seda eriala õppisid ja mis su enda suurimad unistused tuleviku suhtes on.

  Johanna, 532johanna@gmail.com

 12. 1. Mind motiveerib kõige enam päike, kuid kuna seda on meil Eestis näha vaid suvel ja siiski vähesel määral, püüan iseendas selle päikese üles leida ja positiivse mõtteviisiga päeva alustada.
  2. Nagu enamus blogid, on ka sinu oma elust enesest ja kogemustest, mida elu pakub. Lisaks on sinu blogis palju pilte, mis elavalt illustreerivad juttu ja ütlevad vahel rohkemgi kui tuhat sõna.
  3. Oma blogis võiksid kirjutada ka sellest, näiteks kui oled midagi uut soetanud ja katsetanud ja annaksid siis oma kogemusest ka teistele teada. Aga üldiselt on su blogi väga lahe. Keep up the good work!

 13. Daily dose of motivation: Instagram, ilusad pildid ja motiveerivad inimesed.
  Blogi juures meeldib kvaliteet, lihtsus ja positiivsus.
  Võiksid teha motivatsiooni postitusi, nagu näiteks Motivation Monday 🙂

 14. See blogi on lihtsalt nii kaasahaarav, eriti see, et kajastad erinevaid asju, mitte ainult a ´la riietumist , Ka see et hoiad kursis enda tegemistega ja tööga, mis tundub nii põnev nagu ka kõik need extra activities millega tegeled ja mida korraldada. Lihtsalt suurepärane kui palju keegi jõuab ja kui edukalt hakkama saab ning kõigele lisaks tuleb kiita Su välimust 🙂 Tõeliselt kaunis.
  Edu Sulle kõiges 🙂

 15. Kõige suurem motivatsioon ja inspiratsioon on teised inimesed mu ümber. Ärkan vara, jalutan hommikul linnas (kasvõi üksi), vaatan ümberringi ja naudin 🙂
  Blogi puhul meeldib see, et kirjutad kaasahaaravalt, mitte kuivalt ja igavalt, sul on perfektne stiil ja pildid on kvaliteetsed, pluss muidugi su energilisus ja töökus. Tahaks näha veel vloge ja muidugi su riideid! 😀

 16. Minu motivatsioon istub hetkel kaitseväes, loetud päevad veel [loe:9 ööd veel] ja ta saab nädalavahetusteks koju – can’t wait!

 17. 1)Üks pisike kuue kuune preili annab mulle motivatsiooni igal hommikul ärgata ja olla veelgi parem eilsest. ?❤️?

 18. Minu daily dose of motivation.. hetkel on selleks ülikool, mis alles alguse sai- vaja olla active, värske ja puhanud. Üksi elamine on ka suureks plussiks- tervisliku eluviisi järgimine on palju lihtsam ja olen ise palju rohkem motiveeritud selle elluviimiseks.
  Sinu blogi juures meeldib mulle enim visuaalne osa- love dem colours! Ja loomulikult on motiveeriv lugeda kõiki sinu super-hüper põnevaid postitisi, keep going!!!
  Kindlasti võiksid veeeeeel vloge teha!

  Jane Tagu

 19. 1) Minu daily dose of motivation on mu armsad sõbrannad.
  2) Mulle meeldib su blogi, sest see on hästi visuaalne, aus ja Sa tundud hästi vahetu inimene 🙂
  3) Näha näiteks vloge.

 20. 1. Motivation: Great things never came from comfort zones!
  2. Blogi juures meeldib kõige rohkem stiilne kujundus ja layout.
  3. Soovikisn näha rohkem vloge!

 21. Mulle annavad motivatsiooni ka just esmaspäevad! Plaanid ja lause – ma teen seda ainult enda jaoks, mitte kellegi teise 🙂
  Su blogi on ülimalt tuus ja vahva, pildid ja jutt on omamoodi ägedad:))))

  Sooviksin näha ehk meigirutiini postitust ja nö stiili (kuidas kombineerida asju // outfiti postid) 🙂

  marielpahkel@gmail.com // Mariel Pähkel

 22. Minu motivatsiooniks on see, et mulle on kingitud veel üks järjekordne ilus päev, mida saan nautida ning jagada heade inimestega oma ümber.
  Sinu blogi juures jäid kahtlemata silma väga ilusad ja kvaliteetsed fotod.
  Jätka samas vaimus 😉

 23. Minu daily dose of motivation.. kohe kindlasti see, et ma tahan liiga palju olla edukas ning allaandmine ei tule mõttessegi. Ma ei lase kellelgi teisel minu motivatsiooniks olla, kuna tean, et see ei pruugi püsiv olla, ja sean iseenda oma õnneallikaks.
  Ma olen Sinu blogi küllaltki uus jälgija. Mulle meeldivad väga siinolevad pildid: lihtsad ning kvaliteetsed. Sa ei pinguta üle ega kritiseeri. Positiivsed asjad meeldivad mulle alati.
  Mind huvitab väga trenn ning sooviks kuulda rohkem Sinu aktiivsest elust.

  Riin
  IG: tammriin

 24. Minu motivatsiooniks on kindlalt särav päike taevas ja värske smuutie, mida olen hakanud jooma igal hommikul. Samuti teeb meele rõõmsaks kalli inimese kõrval ârkamine!
  Sinu blogi kohalt võin öelda niipalju, et see on suurepäraselt üles ehitatud. Kõik on arusaadav ja âârmiselt mugav, mõnus lugeda! 🙂

 25. Tereeee ?

  1) Minu daily dose of motivation on see, et ma saan näha ja tunda oma tulemusi ning teadmine sellest, et saan VEELGI rohkem saavutada. Teiste inimeste lood, kuidas nad on koordinalselt oma elu muutunud ja kuidas see neid mõjutas. Ning muidugi mu kallimate toetus, positiivsus ja kriitilisus.

  2) Meeldib blogi juures see, kuidas on tekst formeeritud ja postitus kaunistatud. Nagu ma oleks ise seda kirjutanud. Selle stiil mulle vägagi meeldib. Muuta võiks ainult seda, et postitada rohkem.

  3) Võib näiteks poste teha veganite lifestyle’st, kuna see oleks väga huvitav minu jaoks.

  E-mail: endji1996@gmail.com

 26. Minu daily dose of motivation on iga hommikune hea smuuti, mille üheks komponendiks peaks olema mango ja trenn enne loenguid, mis kõik kokku annab mulle rohkelt energiat kogu päevaks 🙂

  Lotta
  Instagram: lotttal

 27. 1) Minu daily dose of motivation – “do what you love and love what you do” ehk üritan võimalikult palju järgida minu elu motot, tehes seda mida kõige rohkem armastan. Muidugi motiveerivad mind ilus ilm, positiivsed inimesed ja mõnus treening.
  2) Sinu blogi juures meeldib mulle kõige rohkem ilusad pildid ja no ilusad inimesed nendel piltidel 🙂
  3) Tulevikus võiksid rohkem teha näiteks vloge.

  Grit Tarvis, grittarvis@gmail.com

 28. Minu daily dose of motivation on fakt, et mul on ainult üks elu ja ma teen kõik selleks, et ma tõesti elaksin oma elu võimalikult hästi ja ei raiskaks seda asjade peale mis pole tähtsad. 🙂

  Sinu blogi juures meeldib absoluutselt kõik. Olen seda jälginud sellest ajast saati kui see ilmus ja minu meelest läheb see iga korraga järjest paremaks. Tõesti on põnev lugeda ja pildid on alati niii-nii ilusad.

  https://www.instagram.com/agnes.isabelle/

 29. Hommikuse ja pärstlõunase motivatsiooni allikaks on Instagramist leitud reisipildid mägedest, matkaradadest ning muudest ilusatest ja huvitavatest paikadest maailmas. Selle kaudu kogun inpsiratsiooni, kuhu ise mõne kuu pärast seiklema minna. õhtupoolikul hoiab tuju üleval üks vinge treening oues!
  Blogi juures meeldib see, et selle klassikaline kujundus, ilusad pildid ja mõnus kirjastiil.
  Ootaks ka rohkem postitusi 🙂
  Insta: riinasoo

 30. Minu motivaatoriks olen ma ise – sean endale eesmärke ja unistan suurelt ning näen vaeva, et unistused ka reaalselt täituksid. If you dream it, you can do it!

  anni233@hot.ee

 31. 1) Minu motivatsiooniks on ägedad ja toredad inimesed minu ümber kellega on tore koos aega veeta.?
  2)Meeldib Sinu blogide juures jubedalt see kui positiivne Sa oled ja suudad seda tekitada ka oma blogi lugejates. Eriti ägedaks teevad Su blogi üli vinged pildid.☀️
  3)Võiksid teha lifestyle videosid kus räägid oma harjumustest, treening, toitumine. Võiksid ka lähemalt rääkida Boost Yourself toodetest.

  Suzanna- @suz_alt

 32. Minu moto lause: “Otsusta igal hommikul, et oled õnnelik & ole õnnelik” 🙂 see töötab ja teebki kõik muu ka lihtsaks -probleemid muutuvad väljakutseteks, soovid siis ka teisi õnnelikumaks teha jms:) *blogi leidsin piltide järgi – kuna ilusad pildid lihtsalt lummavad mind ning ka motiveerivad mind kuidagi alateadlikult parem inimene olema, siis jäin just nende põhjal jälgijaks. Ning pean ütlema, et Su positiivsus ja energia on nii suur ja mõnus:)

 33. 1.mind motiveerivad alati #transformation pildid nii Instagramis, kui ka mujal netiavarustes ja samuti endast tehtud selle teemalised pildid, sest on reaalselt näha, kuhu ma olen jõudnud trenni ja smuutidega ja kus suunas veel püüdlema peaksin.
  2.mulle meeldib, et sinu blogis on mõlemat – nii mõnusat glamuuri ja samas ka lihtsust. alati on kõik nii positiivselt kirjutatud ja need inglise keelsed väljendid sobivad nagu valatult igasse lausesse!
  3.väga hea on alati lugeda kõikidest seiklustest nii Eestis kui ka välismaal, seega rohkem seiklusi ja selle teemalisi postitusi!

  Karin Murik ja @karferg 😉

 34. “Take life day by day and be grateful for the little things.”
  Mulle meeldib ärgata igal hommikul teadmisega, et miskit head&põnevat ootab ees ning olen leidnud enda jaoks päikese ka kõige vihmasemas päevas. Kõige rohkem motiveerivad mind inimesed (olgu selleks siis enda tuttavad või võõrad), kes on leidnud täpselt selle, mis nende silmad särama paneb.

  -@mmerilinlaas

 35. Esiteks, minu daily motivation on lihtsalt üks lihtne, kuid täpne quote: “Ei ole olemas “ei saa”, on “ei taha piisavalt”!” Minu arust see ütleb ilusti ära, et kõik on endas (ja suhtumises kinni).

  Blogi juures naudin eelkõige vaba keelekasutust ja mõnusaid pilte. Võib-olla rohkem sellist niisama talki igapäevasest elust.

  @tatrapuder

 36. Mõte “I woke up this morning and found the world on my doorstep” raamitult mu laual annab hommikupudru kõrvale hea boosti tegutsemistahet 🙂
  instagram: janie_bird

 37. 1. Motivatsiooni annab mulle tahe olla terve ja juba see on kogu päeva motivatsiooniks kui voodist ennast ülesse ajan, smuuti ära joon ja trenni lähen!
  2. Mulle meeldivad ägedad pildid, mis tihtilugu annavad edasi rohkem kui sõnad.
  3. Rohkem trenni ja toitumise postitusi!

  IG: kristiinaaruste

 38. Oi kuidas tahaks neid asju! Agaa minu motivatsiooniks oled kujunenud kindlasti sina 🙂 Ja “Build your own dreams, or someone else will hire you to build theirs.” See lihtsalt on nii true!! ???? Võiksid teha for sure rohkem postitusi ja rohkem giveawaysid 😀 insta: @seemiav

 39. 1) Motivation – believe in yourself and never fear making your dreams/wishes true 🙂
  2) Väga mõnusalt stiilsed pildid on alati postitusega kaasas + loeks blogi nagu räägiks sõbrannaga juttu, easy and fun 🙂
  3) Tee rohkem Vloge 🙂

  IG: grete.transtok

 40. Hei, Inna!

  1. Daily motivation’iks on päris palju erinevaid instagrami kontosid –k.a ‘innakov’ ja ‘boostyself’. Hommikul neid pilte vaadates on kohe tuju süüa midagi tervislikku ja teha trenni 🙂 Samuti iga hommik algab minu jaoks matcha rohelise teega. Pole veel jõudnud Boostyself tooteid proovida, kuid tagasiside järgi tundub eriti VÄGEV toode olevat ning kuuluks kindalsti minu hommikurutiini hulka.

  2. Ausalt öeldes on see natuke naljakas, kuid mulle meeldivad väga su ingliskeelsed nö fraasid 😀 Sinu hea tuju on igal juhul motivatsiooniks sind jälgida ning igat postitust oodata.

  3. Tahaks nt teada, kuidas sina leiad motivatsiooni halli ilmaga. Oled nii paljudele inimestele eeskujuks ning usun, et sa aitaks sellega nii mõndagi. 🙂

  take care 😉
  Mirjam

  mirjamsarnit@gmail.com

 41. 1) Motivatsiooni ammutan positiivsetest tegevustest, loodusest, abikaasalt ja loomulikult shmuuti 🙂
  2) Blogis ei muudaks miskit, kuna see on nii sinu nägu 🙂 Kõiks juba ongi nii nagu olema peab 🙂
  3) Uueks artikliks võiks olla looduskosmeetika, mida ise proovinud oled ja julged soovitada.
  Edu selles, mida teed ja armastad 🙂
  Päikest!

 42. Igapäevane daily motivatin on mu väike beebi!! Detoxi peaksin küll tegema alles paari kuupärast aga siis kulubi just see kit ära!
  @kdikdii

 43. Mind motiveerivad igapäevaselt eesmärgid, mis ma endale seadnud olen. Mida rohkem on mul tegevust ja kohustusi, seda motiveeritum ning sihikindlam ma olen. Sinu blogi puhul meeldivad mulle eriti need ägedad pildid ning see postiivne emotsioon, mis kaasneb iga sinu postituse lugemisega 🙂

 44. Postitusi trenni ja toitumise kohta võiks rohkem olla 🙂

 45. 1) Daily dose of motivation on kindlasti see, et ma alustan oma hommikut tervisliku ja toitva hommikusöögiga. Samuti erinevad instagrami kontod, mida jälgin, annavad palju inspiratsiooni terveks päevaks 🙂

  2) Kõige rohkem meeldib see, et sa kirjutad nii kaasahaaravalt ja samuti see, et sul on sul iga blogi postituse juures pildid. Ehk siis jutt ja pildid kokku annavad super blogi 🙂

  3) Võib olla hommikurutiinist või päeva tegevustest rääkida/ vlogida. Outfiti postitused oleksid väga lahedad ka 🙂

  IG: elinasirol

 46. 1)Daily dose of motivationit ammutan hommikul pôski paitavast päikesest?,mind ûmbritsevatest positiivsetest inimesest .Ja honestly ,útlen endale ãrgates ,et täna tuleb hea päev ?
  2)Sinu blogi,Instagrami ja Snapi postituste juures meeldib eelkôige see mônus fiiling .Oled positiivne ja erakordselt soe inimene ja seda kiirgab ka teisteni ?
  3)Ootaksin postitusi nt beauty routine,trenni,toitumise teemadel.
  Jõudu ja jaksu!
  All the best wishes?
  egle.kopli@gmail.com

 47. 1) Kirjutan igal hommikul päevaplaani endale.
  Päevaplaani kirjutan treeningud, toitumise, asjaajamised. Sellega saan ülevaate oma päevasest toitumisest ja samuti treeningutest. See annab mulle võimaluse hoida toitumine kontrolli all ja samuti et liiguksin piisavalt päeva jooksul 🙂
  2) Mulle meeldib väga pilte vaadata ja kõik su pildid on nii värvilised, juba pilgu peale viskamine kutsub lugema, et millega tegu.
  3) Mõned videod näiteks, samuti outfiti postitused 🙂

  e-mail: kaarmae.kertu@gmail.com

 48. Kindlalt võiks olla veel rohkem outfitikaid, kuna sul on nii mõnus stiil. Naudin neid postitusi täiega 😛
  IG: Loorakas

 49. 1)Motiveerivad kõik need muutumise pildid.Enne ja pärast.Paneb ennast ka kohe see liikuma ja tegutsema.
  2)Mulle meeldib selle blogi juures see,et siin on nii rõõmsad ja kenad pildid mis teeb südame kohe soojaks.
  3)Juurde võiksid sellised igapäeva vlogid tulla.Kindlasti on ka oufiti pildid või postitused väga toredad. 🙂
  Instagram: andrea.muru

 50. 1) Mind motiveerivad paljud pildid, inimeste saavutused ja ka minu unistused, mille poole ma iga päevaselt püüdlen
  2) Selle blogi juures meeldivad väga kõik pildid, need on väga emotsioonirikkad, ilusad, hea kvaliteediga, ja silma torkav positiivsus
  3) Rohkem võiks olla näiteks videosid

  laurakallas@hotmail.com

 51. Liana Spiridonova

  September 8, 2016 at 6:40 pm

  1) mind motiveerivad mu unistused ja ka mu poissõber?
  2)blogi juures mulle meeldivad kõik pildid
  3) võik olla rohkem videosi?
  Spiridonovaliana@gmail.com

 52. 1) minu igavene lemmikquote on “kes palju teeb, see palju jõuab”, sest see on lihtsalt sulaselge tõde ja hoiab mind kahe jalaga maa peal 🙂
  2) meeldivad väga outfiti postitused! ja hea kvaliteediga pildid. (Heas mõttes näpunäiteks võiks olla see, et kui teed nt outfiti postituse, siis võiks olla ka similar itemsi kohta nt link v ka reaalse toote kohta link, oleks väga lahe teada kust teinekord mingeid teatuid tooteid näiteks saab :))
  3) mulle meeldis väga see postitus, kus tutvustasid healthy food place’e Inglismaal… Toit teeb õnnelikuks, seega oleks lahe nt lugeda su lemmiksöögikohtadest miskit põnevat!

  Keep up the good work, blogi on ülituus!

  kaari.perm@startupday.ee

 53. Motivaatoriks on ikka ja alati muusika, muusika, muusika.. siinkohal mainiks ära chainsmokers- closer?

  Laura_raba@hotmail.com

 54. 1) Minu motivatsiooniks on eelkõige minu eeskujuks olevad inimesed, positiivne keskkond ja raamatud (iga päev kasvõi 2 lehte annab juba head motivatsiooni) + iga hommik tore vaadata erinevaid häid instagrami kontosi, erinevaid blogisi/blogijaid mis seostuvad minu lifestyle’iga, kindlasti oled Sina üks lemmikutest!! ❤️

  2) Armastan kui blogi on mitmekesine, nagu nt Sinu blogi. Oskad seostada igat teemat ja jaotanud kõik teemad eraldi lahti, et kui midagi tahad seoses selle teemaga otsida siis kohe saab lihtsalt pealehelt avada (nagu nt fashion, travel jne). Meeldib nii väga see, et Sa ei pane ainult pilte vaid ikka teksti ka, mis on nii huvitavalt kirjutatud. Aga su pildid on next level… need lausa kutsuvad mitu korda avama ühte postitust. 😛

  3) Võiksid veel rohkem postida, muidugi cool oleks videosi ka vaadata (nt igasugused rutiinid, treeningvideod, haulid vlogid jne), ja võimalusel märkida postitusse lingid kust mis pärit on.
  Eks igal inimesel on ALATi arenemisruumi. 🙂 Aga muidu on sinu blogi saanud üheks mu lemmikuks ja oleksin nii õnnelik kui veel võidaksin sellise loosi!

 55. Mu suurimaks motivaatoriks on prolly mu ema, kes igapäev süstib minusse täiega enesekindlust ja seda et ‘i can do it(whatever it is)’.
  Su blogis on i-me-lised(!!) pildid ja see kuidas sa kõigest räägid ja sisse elad oma tegemistesse, see on ülicool ja seega on su blogi väga hea lugeda.
  Vaadates su weekendi videot, võin õelda, et oskad videote kaudu seda feelingut hästi edasi anda ja üleüldse on hea vaadata, kuna on hästi tehtud. Seega ehk ootaks rohkem videoid blogisse;)

  Sirel Lember
  instagram: sirellember
  e-mail: sirellember1@gmail.com

 56. Mul on ülihea meel, et lõpuks giveawayd oma blogis teed. Hea näha, kui tublidel ja vägevatel inimestel hästi läheb. 🙂
  1) Oma daily dose of motivationi saan sellest, kui sean omale eri lühi- ja pikaajalisi eesmärke asjade suhtes, mida tahan tõeliselt saavutada või lihtsalt mingite pisiasjade suhtes, mis mind paeluvad. Tihti leian veel kellegi, kes on püüdlemas sarnaseid sihte või elab sellist eluviisi, mida isegi ihkan, ning see on juba väga hea motivaator enda pushimiseks.
  2) Sinu blogi puhul meeldib mulle selle soojus! Seda õhkab nii kirjutamisviisist kui piltidelt, mis on nii mõnusates soojades toonides ja kus inimesed on alati naeratavad ja rõõmsad. Seepärast jälgingi nii sinu blogi kui snapchati, kuna nende kaudu saan pidevalt end inspireerida ning motiveerida. Need on ülihead viisid, kuidas positiivsust ja motti teistega jagada.
  3) Ma annaksin soovituseks säilitada oma isiksust ning teha seda, mis Sulle meeldib, sest see ongi see, mis eristab Sinu blogi teistest sarnastest ning mis paneb meid just Sinu blogi regulaarselt lugema. Eks ise tead, kas teed rohkem teksti või videoid, sest kuigi videod muutuvad aina populaarsemaks, eriti vlogid (must admit olen isegi selle peale mõelnud), ongi tegelikult hea vahelduseks lugeda videote vaatamise asemel. Aga arvan endiselt, et tee just nii nagu Sulle endale meeldib ja Sa jõuad nii veel kaugele!

  IG: http://www.instagram.com/kairep
  Gmail: kairepaloots@gmail.com

 57. 1)Mulle hullult meeldib planeerida, nimelt iga nädala lõpus võtan ette uue nädala ja vaatan, mis see mulle toob. Seega üritan igat päeva veidi vürtsitada, kas siis trenni või kokkamisega või mine mõnusa üritusega. Seega võin öelda, et iga uus päev on daily motivation, mis toob endaga kaasa midagi põnevet.

  2) Blogis meeldivad pildid ja kujundus ning postitused erinevatel teemadel

  3) Võibolla võiks olla lihtsalt rohkem postitusi

  Blogi on väga mõnusa vibega ja ootan aga uusi postitusi 🙂

  email: kristintammvee@gmail.com

 58. 1) Minu daily dose of motivation on kindlasti juba Sinu blogi, Snapchat ning Instagram ise. Sinu pildid ja videod motiveerivad tohutult, kindlasti ka iga blogi postitus mingit moodi ja ka Sinu energilisus ja rõõmsameelsus on juba motiveeriv. Muidugi boostbabed kõik on ühed suured eeskujud – Selles mõttes, kui tervisliku eluviisiga te olete, iga teie Instagrami postitus on juba inspireeriv ja motiveeriv ning ka veidi fashioni ideid 🙂
  Kindlasti on mu eesmärgid juba mu motivaatoriks. Ma soovin nii väga jõuda nendeni ning laisaks minnes, tuletan omale neid meelde ja pushin end aina tagant, et püüelda ikka edasi ja mitte anda alla.
  Leidsin natukene aega tagasi pildi, tekstiga “Get it girl” ja mulle meeldib see väga, see on mu telefoni taustapildiks ega lase mul end käest lasta. See hoiab mind tempos, võtta kätte ja teha lõpuni, igas mõttes 🙂
  2) Mulle meeldib Sinu blogi juures selle kujundus ning üldse ka sisu. Oskad piltidega juba meelitada lugema ning lugedes ei kahetse, et Sinu blogisse jõudsin. Pildid on ilmaelt peamine, millest rääkida – Need on nii hea kvaliteediga ja veel parema sõnumiga juba ise ning kõik Su pildid säravad sellisest soojusest ning headusest vnii. 🙂 Iga su postitus on tohutult põnev ja hästi tehtud, näha kohe, kui on vaeva nähtud ja sellele pühendatud. 🙂
  3) Tulevikus ootaksin rohkem postitusi, kuidas jõuda tervisliku eluviisini, kui selleni nii väga püüelda üritan ning mulle meeldivad ka reisi postitused ja üldse treeningutest ning ka moemaailmast. Rohkem ikka tervislikust eluviisist, seal all ka toidust, treenimisest ja üldse, mingeid soovitusi selle kohapealt ja nii 🙂 Aga muidugi mind üllatavad kõik Sinu postitused ja kõik kutsuvad põnevusega lugema.
  Nimi: Carmel Luud IG: @ccxarmel EMAIL: luudcarmel@gmail.com

 59. 1) “Expect problems and eat them for breakfast.” – Alfred A. Montapert
  2) Blogi visuaalne puhtus.
  3) #outfitgrid IG: outfitgrid

  Minu IG: @orchaidel
  vsco: http://vsco.co/orchaidel/images/1
  email: rosiinejschwarz@gmail.com

 60. Minu suurim motivaator on peegel ja enesetunne. Kui ma näen peeglist seda, mis mulle meeldib ja lisaks sellele tunnen end hästi, on see suurim motivatsioon jätkata sellega, mida teen.

  Sinu blogi juures meeldivad kõige rohkem pildid, sest need annavad mõnusat emotsiooni edasi. Weekendi vlog oli ka lahe!

  Tulevikus tahaks lugeda rohkem sinu enda kohta – millega tegeled, kuidas mööduvad sinu päevad jne.

 61. Rebekka Madleen Lamp

  September 9, 2016 at 11:49 am

  Auhinna valik on tõepoolest super tuus!!
  Aga
  Minu motivatsiooniks olen mina ise, proovin iga päev olla veidi parem mina, kui olin eelmine päev. Loomulikult on ka minul nö “down dayse”, sellisel juhul meenutan kõike head mis minu elus on ja see annab kohe palju positiivsust minu päeva juurde☀️.
  Ka sinu blogi juures meeldib mulle just see, et igast postitusest saan nii palju head energiat ja ideid, et teha midagi uut ja huvitavat.
  Mina soovitan lihtsalt endaks jääda ja jätkata sellega mida juba teed, oma lugejatele naeratuse näole toomisega. Oled igatpidi soe ja imeline inimene ja just seda ma siia otsima tulengi ?.
  Instagram: rebekkamadleen

 62. Mind motiveerib see kui alustan päeva rahulikult, korraliku hommikusöögiga ja seda nautides. ????Siis vaatan ennast peeglistnaeratan endale (eriti suurelt siis kui päike ka väljas on). Olen ka omale pannud motiveerivad laused telefoni taustapildiks: yks nt eat more rabbit food. Ja seda ma ka teen!! Sinu blogi puhul meeldib positiivsuse ylekyllus ja selline booostiv tekst, annab motti olla roomus ja nautida elu ja olla tervislik!! -jätka samas vaimus ✨?? minu andmed:Melissa Viiron insta @melissaviiron ??????

 63. 1) Motivatsioon – pärast tööd koju kallimaga aja veetmine. Ei saa kunagi küllalt.
  2) Meeldivad pildid!!! Et ei ole lihtsalt massiivselt teksti, vaid midagi ka silmaga vaadata. Kenad, kvaliteetsed pildid, stiilsed ja ilusad inimesed fotodel. Ning positiivne tekst.
  3) Võiks näiteks teha postituse meestesärkidest ja kokkusobivatest lipsudest, jalanõudest, ülikondadest vms.

  Kertu Vill, kertuvill (insta)

 64. Minu daily dose of motivation on hommikul ärgata puhanult ja alustada oma päeva õnnelikult. Maitsev ja tervislik hommikusöök ning morning run.
  Everything you’ve ever wanted is one step outside your comfort zone.
  IG: @maarjaliisss

 65. 1)daily dose of motivation –Mind motiveerib kõik ilus Meie ümber ja seda on haigelt palju, tänaval vastu jalutavad naeratavad inimesed, esimesed päikesekiired, mis mu toaaknast sisse paistavad, mu lähedased inimesed, kes siiralt ja südamest minusse usuvad!
  2) Su blogi on väga tuus! Mulle päriselt ka meeldib, kui sa suudadki lõpuni iseendaks jääda, pole mitte midagi tarvis muuta. Kui sa teed midagi südamega, paistab see välja 🙂
  3) Sinu outfiti postitused meeldivad väga, neid võiks veelgi olla, samas tahaks sinust endast natuke rohkem teada saada.

  IG: kadriim

 66. Minu igapäevaseks motivatsiooniks on mu superlahedad sõbrannad. Kõik on erinevad, aga igaüks suudab omal moel mind motiveerida ja sunnib pingutama parema mina poole. Lisaks on suureks motivaatoriks trennikaaslased – mul on suurepärane hokinaiskond, kes on üksteisele toeks igal ajal.

  Sinu blogi on minu jaoks üks suur pehme pall positiivsust ningi kõiki postitusi loen alati suurima heameelega – keep up the good work! 🙂

  Instagram: veronikatiganik

 67. Minu daily dose of motivation on kõik ilusad ja head inimesed mu ümber, keda instagramis jälgin või tänaval kohtan. Ja blogi juures meeldib sinu positiivsus ning ellusuhtumine, kvaliteetsed ja super ilusad pildid.

  IG @k2rolm

 68. 1. Daily dose of motivation – kõigepealt see, et mind ümbritseb puhas ja korras keskkond – see aitab paremini keskenduda ja päeva alustada. Seejärel hommikujooga ja kange kohv! Mulle meeldivad väljakutsed igapäevaelus, minu jaoks on need ületamiseks. Lisaks meeldib mulle lugeda teiste edulugusid ja nendest inspiratsiooni ammutada – hetkel on mul pooleli raamatud “#Girlboss”, “The Art of Happiness” ning hiljuti vaatasin ära filmi “Joy” – vau milline boost! Kui ma näen edukaid inimesi enda ümber, siis see tekitab sellist niiöelda positiivset kadedust, mis inpireerib edasi liikuma ja enda elus rohkem tegutsema, mitte ei tekita negatiivseid emotsioone.

  2. Su blogi on hästi motiveeriv – oled alati nii tegus ja selle juures stiilne. Väga meeldis Sinu postitus selle kohta, kuidas esmaspäev on kõige inspireerivam nädalapäev Su jaoks – way to go guurrrl! Meeldib blogi mitmekülgsus. Tulevikus tahaks rohkem näha backstage stiilis postitusi, näiteks nagu see, kus sa kirjutasid, kuidas trenni kiirustasid, sest pildistasid smuutit, otsisid õiget nurka foto tegemiseks jne, peites samal ajal smuutiblenderi juhtmeid haha 😀

  3. Kirjutasin nö backstage postituste kohta eelmise küsimuse vastuses. Aga mida veel lisada – keep up the good work! Oled mulle suureks inspiratsiooniks 😉

  xoxo Eeva

 69. Sul on super äge blogi. Kõige rohkem meeldib mulle sinu pildid, need on nii ilusad ja kavliteetsed. Vb võiksid teha mingeid ägedaid postitusi uutest leidudest, avastustest või nippidest. Mind motiveerivad kõige rohkem minu kallid inimesed.

  Kontakt: Triinu.Hiielaid@gmail.com

 70. 1. Mind motiveerib mu õpingud, lõpuks sain selle kuruse moest milleni püüdlen 🙂 .
  2. Piltide kvaliteet on mega mõnus, just sellepärast juba meeldib seda jälgida .
  3. _Igapäeva elust võiksid ka postitusi teha, et millega tegeled –

 71. 1. Daily dose of motivation – igahommikune insta scroll, kust saan inspiratsiooni igast valdkonnast, insta fav’id @loganstanton ja @pepamack + iga @christophermason’i photo caption on super rad!
  2. Lahedad, superkvaliteediga fotod ning eriti coolid reisipostitused + et sa oled kogu oma suhtumises nii vaba ja don’t give a shit vibega, mis läbi blogi edasi kandub lugejatele ka.
  3. Olen praeguse formaadiga väga rahul, maybe rohkem videosid, et saad oma quirkynessi samamoodi edasi anda nagu Snapis + su pere postitused on soojad ja stiilsed.
  @agentlll

 72. 1) Minu daily dose of motivation – whatever you are, be a good one quote, olen selline tšikk kes lähtub ikka ja alati oma sisetunde järgi. Fitness, blogijate ja muude lahedate instasi ja blogisid jälgin ka ikka. Kuskil keegi on reaalselt full of motivation & energy ning see annab motti endalegi. Vahel on tunne küll, et fuck it, kuid siis teed endaga koos- ja mõttetööd ja leiad lahenduse, kuidas endale kõige parem on. Iseennast tuleb armastada! Tore on näha, et sinagi end armastad, no see kiirgab su blogis välja!
  2) Mis mulle sinu blogi juures meeldib või mida saaks paremaks muuta? Mis mulle meeldib, mhh.. Tead, kõik on maru vaffa! Tekib seda lugedes selline tunne, et tahaks ka kõigile eeskujuks olla ja ise blogi pidama hakata (oi pigem olen lugejarollis ikka). Su blogi ikka köidab ja paneb ka vahel itsitama, keep it going Inna
  3) milliseid postitusi võiksin tulevikus teha? Näiteks videoid, kuidas sa endale makeuppi teed, näitaksid enda garderoobi avarusi, sooooo excitiiiiing. Ah mudiugi palju fitness postitusi ja väga lahe, et giveaway tegid!!!

  Päikest ja naeru igasse sinu päeva, Inna
  Hanna

 73. Daily dose of motivation:
  Your vibe attracts your tribe! Näe head enda ümber, võta see enda ellu positiivsete emotsioonidega vastu ning ära lase negatiivseid emotsioone ja inimesi enda südamesse.

 74. 1. Minu igapäevaseks motivatsiooniks on minu unistused, mille olen enda jaoks visuaalselt loonud oma seinatahvlile erinevatest piltidest – asjadest, kohtadest, suhetest, quote’dest, inimestest, figuuridest jne.
  2. I like ur style gurl
  3. Kes ja mis motiveerib Sind?

  carolynlizbeth@gmail.com

 75. Hei!
  Mulle väga meeldib, et sinu lehel on nii palju pilte. Need pildid on nii kenad ja see on kindlasti ka üks põhjus, mis ma sinu blogi loen. Ise tundud sa ka väga tuus ja sa annad mulle väga palju inspiratsiooni, kuidas käituda, olla, toituda. Jätka samamoodi, muuta pole vaja minu arust midagi 😀
  Kati
  katireiman@gmail.com

 76. 2) sinu blogi juures meeldib mulle kujundus ja piltide kvaliteet 🙂
  elisabetkirch@hotmail.com

 77. Minu üheks motivatsiooniallikaks on kindlasti sinu blogi, mida lugedes saan alati motivatsiooni end kätte võtta ja tegutsema hakata, et olla selline nagu sina, alati rõõmsameelne, rahul olev ja energiline.
  Sinu blogi postituste juures on alati killuke midagi motiveerivat või midagi muud mis toob naeratuse suule! 🙂
  Võiksid teha rohkem tervisliku eluviisi postitusi, ma usun et see aitaks paljusi, et alustada samuti tervislikuma eluviisiga 😉 Sinuga kohe ei saa mitte kaasa minna ja teha seda mida sina ,sest see kõik mis sa teed on nii cool ja fun! 🙂
  Ainult head sõnad sinu pihta! Keep doing this! Go Inna, sa oled äge! 😉 🙂

 78. 1) Minu igapäevaseks motivatsiooniks on see, et igast päevast peaks võtma viimast, sest igas päevas peaks olema midagi, mis suudaks iseennast edasi viia, arendada ning rõõmsaks teha. Sellose motivatsiooni suudan leida ainult tänu mind ümbritsevatele inimestele ja keskonnale, kus olen. Mind motiveerivad ka unistused, milleni proovin püüelda, ei tea, kas välja tuleb või mitte, aga üritama peab. Teen ka käigud internetis snapchat’i, seal on alati midagi motiveerivat sõprade poolt. Ning iga hommikuseks motiveerivaks asjaks on ka hommiku “Tere” sõprade ja pere poolt.
  2) Mulle meeldib Su style ja asjad, millele paned rõhku, kui kirjutad oma blogi postitusi 🙂 Sa ei peaks mitte midagi muutma, lihtsalt kirjuta ning tee edasi seda asja, mida hetkel teed.
  3) Kindlasti kirjutama palju igapäevastest tegemistest ning panema palju rõhku moele ja tervislikule eluviisile ning eriti spordile. 😀

 79. Sins ise muudad oma päeva ning judt fo it!!
  Kindlasti oleks huvitav näha outfiti ning iluteemalisi postitusi

 80. Esmalt- väga lahe giveaway! Ja tahan kohe kõigile kolmele küsimusele vastata:

  Minu igapäevaseks motivatsiooniks on “tee seda, mida armastad”- ja ma teengi. Tuleb unistada suurelt ja nende unistuste poole püüelda! Kõige selle juures tuleb olla enda vastu aus. Aga kui vahel kisub tuju kurvaks, siis @harlowandsage. Keda armsad pildid ja videod koertest rõõmsaks ei teeks? 🙂
  Sinu blogi juures mulle meeldib see, et kõik on läbi mõeldud ja puhas. Ja olen kahe käega nende blogide poolt, kus ei postitata igapäevaselt, sest mida kauem oodata, seda huvitavamad ja sisurikkamad postitused tulevad.
  Arvan, et postita oma mõtteid ja sündmusi edasi täpselt nii nagu Sa teed- läbi oma silmade. Neid on kõige mõnusam lugeda või vaadata läbi videode ja piltide.

  Jõudu Inna! 🙂

  amariap6ldma@gmail.com

 81. 1) Mina saan igapäevaselt palju motivatsiooni Instagramist! LOVE!!!
  2) Mis mulle sinu blogi juures meeldib? Oh vau! Blogi ise näeb juba üli hea välja! Meeldib su kirjastiil, palju pilte, su stiil…oeh!
  3) Vlogid oleksid põnevad!

  Laura
  laura.t4@hotmail.com

 82. Minu igapäevaseks motivatsiooni süstiks ning ka happy placeks on muusika + Alpid. Ma kujutan täitsa ette, et see on üsna kummaline kombinatsiooni, kuna Eestis ju suuri mägesid pole, kuid alati kui tunnen, et vajan seda extra boosti, otsin mõne enda lemmikutestest videotest üles ja kõik mured kaovad kui võluväel. Alpides peitub minu jaoks kirjeldamatu rahutunne ning samas omal kummalisel moel motiveerib see sama tunne mind igapäevaselt oma unistuste nimel pingutama.

  Paula
  paulanoorem – instagram

 83. Minu igapäevaseks motivatsiooniks ning ka happy placeks on muusika + Alpid. Võib tunduda kummalisena, kuna Eestis ju suuri mägesid pole, kuid alati kui vajan seda extra boosti on just minu lemmikvideod/mälestused Alpidest need, mis mured võluväel kaduma panevad. Alpides peitub minu jaoks täiuslik rahu ning omal kummalisel moel motiveerib just see mind oma unistuse nimel pingutama.

  Paula
  Instagram – paulanoorem.

 84. Minu daily dose of motivation oleks ilmselt mõttetera, et igapäev on võimalik midagi muuta ja kõik on vaid inimese enda kätes. Selles pole mingit eriliselt suurt kunsti, kuid kunagi ei tea kuhu see välja jõuda võib. Muutused ju algavadki, esiteks sinust endast ning teiseks väikestest asjadest 😉 Kindlasti boostivad päeva edukamaks ka hea muusika ja bomb-ass outfit hehe 🙂 Life’s too short to wear boring clothes, I would say 😀

  Sinu blogi juures meeldib mulle see, et kõike on piisavalt – postitused on hästi puhtad, pole liialt palju teksti ja kõige ägedamad on loomulikult pildid, need annavad tohutult palju juurde ja catch-ivad eye-d haha 😀

  Võib-olla võiks kirjutada natuke rohkem endast, kes või mis sind motiveerib, mõtteid ja oma igapäevastest tegemistest.. Äkki veel mõni ilutoodete postitus..

  Keep it up! 🙂

  Greta
  Instagram: gretakorju

 85. 1)Kõige rohkem annab alati motivatsiooni ilus ilm, mis lausa kutsub jooksma 😛 muidugi saan ka iseendalt ja oma treeningpäevikust motivatsiooni, et püüelda aina paremate tulemuste poole ja muidugi annavad motti ka teised positiivsed ja healthyd inimesed.
  2)Vägaa meeldib, et on palju ilusaid pilte!
  3)Ehk rohkem postitusi igapäevastest tegevustest/toidust/trennist 🙂

Comments are closed.

© 2018

Theme by Anders NorenUp ↑

[instagram-feed]